Arizona Sunshine

Ücretsiz Atış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 113,75 ₺
  • Boyut 14.01 GB
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Vertigo Games
Arizona Sunshine indir; VR için sıfırdan geliştirilen Arizona Sunshine, sizi bir zombi kıyametinin ortasında bırakıyor.

Sanal gerçeklik zombi kıyameti karşılar! Arizona Sunshine, zombiler tarafından aşılanmış bir post-kıyamet sonrası güneybatı Amerika'da sizi saran VR için özel olarak tasarlanmış bir first-person shooter.

Radyoda bir insan sesi duyduğunda, umutlarınız artar - kıyamet sonrası Büyük Kanyon devletinin kabarma sıcağında hayatta kalanlar var! Hareket kontrollü silahlarınızdan ve yol boyunca bulduğunuz kibirli cephane ve sarf malzemelerinden biraz daha fazlasıyla silahlandırıldığınızda, insanlarla ilgili çaresiz arayışınızda beyniniz için gelen zombilerin ordularına gitmeniz gerekir.

VR için sıfırdan geliştirilen Arizona Sunshine, sizi bir zombi kıyametinin ortasında bırakıyor. Silahları gerçek hayattaki hareketlerle idare edin, kıyamet sonrası bir dünyayı özgürce keşfedin ve hayatta kalma becerilerinizi VR'de test edin. Ölümsüzleri dinlenmek için her zamankinden daha heyecanlı hale getirin.

Çevrimiçi Multiplayer işlevselliği yakında geliyor!

Gerçek dünyadaki tabanca kullanımı: VR hareket denetim cihazlarını kullanarak gerçek dünyadaki hareketlerle 25+ silahı ele alın. Saldırıları evvel tahmin edin, cephaneyi yönetin ve düşmanlarınızı ölümsüz parçalara çarpmak için manzaraları hedefleyin.
Tam boyutlu kampanya: Beraber tam bir anlatı oluşturan, ısırma boyutlu VR parçaları oluşturulduğunda, kampanya kısa bir seansa atlamanıza yada tam sürüşe devam etmenize izin verir.
Parasız bulgu: Hain kanyonlar ve derin, karanlık mayınlar da dahil olmak suretiyle bir takım büyük güneybatı ABD ortamını keşfetmek için sınırsız hareket edin.
Sürükleyici zombi hayatta kalmak: Çevreyi paklayın, ölümsüz düşmanları yağmalayın ve cephane ve sarf malzemelerinizi, VR yardımıyla her zamankinden fazlaca daha canlı bir muharebede yönetin.
Oldukça Amaçlı Oldukça Oyunculu: Eş-op kampanya modunda bir arkadaşınızla yada dört oyuncuya kadar fazlaca oyunculu Horde modunda güçlerle birleşin. Fakat dikkatli ol, daha sıcak beyinler daha aç ve ölmek anlamına gelir.
Bir tek VR'de: Arizona Sunshine, VR için hususi olarak tasarlanmış bir VR shooter oyunu. Bir zombi kıyametinin tam ortasına, hakikaten oradaymışsınız ve asla olmadığı kadar ilkin ölümsüzlüğü yakalamış şeklinde adım atın.

Arizona Sunshine indir